Møderum
Unieke presentatie, receptie of vergaderzaal
Leuven, Belgium
Om os
Labora biedt ruimtes van 2 tot 100 personen in de **bijzonder inspirerende, historische omgeving van Abdij Keizersberg**. Deze ruimte is uitermate geschikt voor **grote vergaderingen, lezingen en rustige evenementen**. Unieke en authentieke zaal met ...
Tjenester
Wi-fi
Projektor
Pausefaciliteter
Ekstra computerskærm
50 parkeringspladser
Kaffe/te
Ekstra tastatur eller mus
RumTilgængelig for besøgendeStille lokaleSeparat indgangTilgængelig udenfor kontortidKæledyr tilladt+ 120m2
Tilgængelig for besøgende
Stille lokale
Separat indgang
Tilgængelig udenfor kontortid
Kæledyr tilladt
+ 120m2
Praktisk information
Placering
Environment information
Labora is prachtig gelegen in een park, vlakbij het centrum van de stad. Labora is vlot bereikbaar met de fiets, bus of te voet.
Husregler
Ingen husregler.
Anmeldelser
Ingen anmeldelser.
Anmeldelser
Andre kontorpladser på dette sted
700,00 €
Tilføj datoer for at se tilgængelighed.