Prachtige lichte workshopruimte te huur Antwerpen Zuid
Meeting room

0(0)
Antwerpen, Belgium

About

Een prachtige ruimte in Antwerpen South. Perfect voor een meeting, workshop of fotoshoot. De ruimte is geschikt voor 12 personen en beschikt over een groot tv-scherm. Deze ruimte heeft uitzicht op de Schelde!

Projector
Facilities for breaks
Extra computer screen
0 parking spots
Coffee/Tea
Extra keyboard or mouse

Rooms
Available to visitors
Quiet room
Seperate entrance
Available outside working hours
Pets allowed
+35m2

Practical info

Location

Environment information

Antwerpen Zuid met uitzicht op de Schelde. Er zijn genoeg broodjeszaken, restaurants en cafe's in de buurt.

House rules

No house rules.

0(0)

No reviews.

Other desks in this location
€78.65
Add dates to see availability.

Location