Desk
Onze werkplek op Westplein
Rotterdam, Netherlands
About
Onze werkplek op Westplein Westplein 12 is prachtig. Dit is niet alleen maar onze mening, we worden hierin gesteund door de Nederlandse Staat. Westplein 12 is namelijk een rijksmonument en dat is ‘een bouwwerk die van algemeen belang is vanwege haar ...
Projector
Facilities for breaks
Extra computer screen
0 parking spots
Coffee/Tea
Extra keyboard or mouse
RoomsAvailable to visitorsQuiet roomSeperate entranceAvailable outside working hoursPets allowed+100m2
Available to visitors
Quiet room
Seperate entrance
Available outside working hours
Pets allowed
+100m2
Practical info
Location
Environment information
Deze statige, gezellige en inspirerende locatie ligt op loopafstand van cafés, een supermarkt en het openbaar vervoer.
House rules
We bieden op de locaties ook dedicated desks aan en vaste kantoren. Een dedicated desk is een eigen bureau deze huur je per maand af.
- EdEsther d-February 2022Samen met collega een kantoorruimte voor 2 personen voor 1 dag gehuurd. Is ons erg goed bevallen, dus zeker voor herhaling vatbaar! 2 Tips: 1) handig om op de website te zetten dat ruimte "pas" vanaf 09:00 uur beschikbaar is (ik ben zelf opening kantoortij...
Other desks in this location
€25.00
Add dates to see availability.