Meeting room
Lichte design workshop- en meetingruimte in hartje Antwerpen
Antwerpen, Belgium
About
Soul Studio is een daglichtstudio en creatieve ruimte in het hartje van Antwerpen die bestaat uit drie met elkaar verbonden ruimtes van in totaal 180m2. Het interieur van de studio is warm minimalistisch, wat prachtig samengaat met de grandeur van he ...
Projector
Facilities for breaks
Extra computer screen
0 parking spots
Coffee/Tea
Extra keyboard or mouse
RoomsAvailable to visitorsQuiet roomSeperate entranceAvailable outside working hoursPets allowed+180m2
Available to visitors
Quiet room
Seperate entrance
Available outside working hours
Pets allowed
+180m2
Practical info
Location
Environment information
Soul Studio is gelegen in hartje Antwerpen, vlakbij de Meir en de Groenplaats. Het hectische stadsleven vergeet je wanneer je hier door de deur stapt.
House rules
Check house rulesEen uitgebreid huisreglement wordt verstuurd bij het boeken.
No reviews.
Other desks in this location
€75.00
Add dates to see availability.