Lichte design workshop- en meetingruimte in hartje Antwerpen
Meeting room

0(0)
Antwerpen, Belgium

About

Soul Studio is een daglichtstudio en creatieve ruimte in het hartje van Antwerpen die bestaat uit drie met elkaar verbonden ruimtes van in totaal 180m2. Het interieur van de studio is warm minimalistisch, wat prachtig samengaat met de grandeur van he ...

Projector
Facilities for breaks
Extra computer screen
0 parking spots
Coffee/Tea
Extra keyboard or mouse

Rooms
Available to visitors
Quiet room
Seperate entrance
Available outside working hours
Pets allowed
+180m2

Practical info

Location

Environment information

Soul Studio is gelegen in hartje Antwerpen, vlakbij de Meir en de Groenplaats. Het hectische stadsleven vergeet je wanneer je hier door de deur stapt.

Een uitgebreid huisreglement wordt verstuurd bij het boeken.

0(0)

No reviews.

Other desks in this location
€75.00
Add dates to see availability.

Location