Werken tussen de wijn
Werken tussen de wijn
Werken tussen de wijn
Werken tussen de wijn
Werken tussen de wijn
Desk

Werken tussen de wijn

5.0(1)
Antwerpen, Belgium

About

The Tasting Room is een prachtige wijnwinkel waar je ook rustig kan werken in de wijnkelder, op het terras of in de mooie zaak. Bonus: je kan er ipv koffie ook een heerlijk glaasje wijn drinken. Ideaal voor een brainstorm of creatieve sessie!

Projector
Facilities for breaks
Extra computer screen
0 parking spots
Coffee/Tea
Extra keyboard or mouse

Rooms
Available to visitors
Quiet room
Seperate entrance
Available outside working hours
Pets allowed
+70m2

Practical info

Location

Environment information

Vlaamsekaai is makkelijk bereikbaar met veel ondergrondse parking in de Steendok parking

House rules

No house rules.

0(0)

No reviews.

Other desks in this location
€17.00
Add dates to see availability.

Location