Desk
Werken tussen de wijn
Antwerpen, Belgium
About
The Tasting Room is een prachtige wijnwinkel waar je ook rustig kan werken in de wijnkelder, op het terras of in de mooie zaak. Bonus: je kan er ipv koffie ook een heerlijk glaasje wijn drinken. Ideaal voor een brainstorm of creatieve sessie!
Projector
Facilities for breaks
Extra computer screen
0 parking spots
Coffee/Tea
Extra keyboard or mouse
RoomsAvailable to visitorsQuiet roomSeperate entranceAvailable outside working hoursPets allowed+70m2
Available to visitors
Quiet room
Seperate entrance
Available outside working hours
Pets allowed
+70m2
Practical info
Location
Environment information
Vlaamsekaai is makkelijk bereikbaar met veel ondergrondse parking in de Steendok parking
House rules
No house rules.
No reviews.
Other desks in this location
€17.00
Add dates to see availability.