Meeting room
Ter Wallen - authentiek salon
Izegem, Belgium
About
In Kasteel Ter Wallen kan u een vergadering beleggen in een authentieke setting. We verzekeren de nodige rust en discretie voor uw meeting. Water, koffie en versnaperingen zijn steeds inbegrepen. Indien gewenst maken we graag een voorstel op maat v ...
Projector
Facilities for breaks
Extra computer screen
10 parking spots
Coffee/Tea
Extra keyboard or mouse
RoomsAvailable to visitorsQuiet roomSeperate entranceAvailable outside working hoursPets allowed+0m2
Available to visitors
Quiet room
Seperate entrance
Available outside working hours
Pets allowed
+0m2
Practical info
Location
Environment information
Ter Wallen is een kasteeldomein gelegen in het centrum van Izegem. Ontdek het domein en het prachtig gerenoveerde kasteel.
House rules
No house rules.
No reviews.
Other desks in this location
€300.00
Add dates to see availability.