Meeting room
Unieke presentatie, receptie of vergaderzaal
Leuven, Belgium
About
Labora biedt ruimtes van 2 tot 100 personen in de **bijzonder inspirerende, historische omgeving van Abdij Keizersberg**. Deze ruimte is uitermate geschikt voor **grote vergaderingen, lezingen en rustige evenementen**. Unieke en authentieke zaal met ...
Projector
Facilities for breaks
Extra computer screen
50 parking spots
Coffee/Tea
Extra keyboard or mouse
RoomsAvailable to visitorsQuiet roomSeperate entranceAvailable outside working hoursPets allowed+120m2
Available to visitors
Quiet room
Seperate entrance
Available outside working hours
Pets allowed
+120m2
Practical info
Location
Environment information
Labora is prachtig gelegen in een park, vlakbij het centrum van de stad. Labora is vlot bereikbaar met de fiets, bus of te voet.
House rules
No house rules.
No reviews.
Other desks in this location
€700.00
Add dates to see availability.