YVONNE -Polyvalent - Meeting - Workshop
Meeting room

0(0)
Gent, België

About

Een prachtige & unieke meeting ruimte waar je met alle digitale comfort een vergadering of voorstelling kan organiseren. Er is een grote tafel beschikbaar voor 16 mensen die comfortabel kunnen werken met elk een aansluiting voor internet en stopconta ...

Projector
Facilities for breaks
Extra computer screen
0 parking spots
Coffee/Tea
Extra keyboard or mouse

Rooms
Available to visitors
Quiet room
Seperate entrance
Available outside working hours
Pets allowed
+78m2

Practical info

Location

Environment information

Onze locatie is vlot bereikbaar via de E17-E40- R4 en is weg uit de drukte van stad Gent. In de omgeving vind u gemakkelijk een parkeer plek. Aan het station van Gentbrugge, die slechts 3 minuten wandelen is van YVONNE, is er een grote parking ter be ...

House rules

Geen avond lawaai ( na 22 uur) of kinderen toegelaten.

0(0)

No reviews.

Other desks in this location
€190.00
Add dates to see availability.

Location