Meeting room/vergaderzaal
Unieke presentatie, receptie of vergaderzaal
Leuven, Belgium
Over
Labora biedt ruimtes van 2 tot 100 personen in de **bijzonder inspirerende, historische omgeving van Abdij Keizersberg**. Deze ruimte is uitermate geschikt voor **grote vergaderingen, lezingen en rustige evenementen**. Unieke en authentieke zaal met ...
Projector/beamer
Ontspanningsmogelijkheden
Extra computer scherm
50 parkeerplaatsen
Koffie/Thee
Extra toetsenbord of muis
DeskToegankelijk voor bezoekersStille ruimteAparte ingangBeschikbaar buiten de kantoorurenHuisdieren toegelaten+120m2
Toegankelijk voor bezoekers
Stille ruimte
Aparte ingang
Beschikbaar buiten de kantooruren
Huisdieren toegelaten
+120m2
Practische info
Locatie
Omgevingsinformatie
Labora is prachtig gelegen in een park, vlakbij het centrum van de stad. Labora is vlot bereikbaar met de fiets, bus of te voet.
Huisregels
Geen huisregels.
Geen reviews.
Andere desks op deze locatie
€ 700,00
Voeg data toe om de beschikbaarheid te controleren.