Unieke presentatie, receptie of vergaderzaal
Mötesrum

Unieke presentatie​,​ receptie of vergaderzaal

0(0)
Leuven, Belgium

Om oss

Labora biedt ruimtes van 2 tot 100 personen in de **bijzonder inspirerende, historische omgeving van Abdij Keizersberg**. Deze ruimte is uitermate geschikt voor **grote vergaderingen, lezingen en rustige evenementen**. Unieke en authentieke zaal met ...

Tjänster

Skrivare
Projektor
Personalrum
Extra datorskärm
50 parkeringsplatser
Kaffe/te
Extra tangentbord eller mus

Rum
Tillgängligt för besökare
Tyst rum
Separat ingång
Tillgängligt efter kontorstid
Sällskapsdjur tillåts
+120 m2.

Praktisk information

Plats

Omgivningsinformation

Labora is prachtig gelegen in een park, vlakbij het centrum van de stad. Labora is vlot bereikbaar met de fiets, bus of te voet.

Husregler

Inga husregler.

Omdömen

0(0)

Inga omdömen.

Andra skrivbordsplatser i området
700,00 €
Lägg till datum för att se tillgänglighet.

Plats